Začínal som od nuly

Nič nebolo jednoduché na začiatku. Ako v bežnom živote to býva i spoločnosť Hrachostav s.r.o. sa môže prezentovať svojou históriou.

Ako bežný človek začínal som svoju prácu sám pravdupovediac od nuly. Už úvodná fotografia hovorí o jednoduchom chalanovi. Nie je tajnosťou, že moje podnikanie je jednoduchým, ale hlavne trpezlivým. S obrovským nadšením ako najlepšie viem. Spoločne s partiou ľudí sme rožširovali spoločnosť. Niektorí sú od začiatku, iní sa brali svojou cestou. Je to normálne v tejto dobe a práve v stavbárčine.

Dnes sa spoločnosť môže pochváliť požičovňou náradia, autodopravou, prenájmom budov a areálu pre rôzne využitie našich externých partnerov. Moje začiatky môžete vidieť i v galérií tu na našom webe. Za obdobie môjho podnikania sme zrealizovali množstvo budov, plotov, múrov, stavieb, kde sme uspokojili práve našich klientov a zákazníkov. Do budúcnosti máme stále pár cieľov ako zviditeľniť Hrachostav s.r.o.. vybudovať značku v regióne a vytvárať pridanú hodnotu a podporovať ľudí, ktorí majú záujem pracovať.