Stavba detského ihriska Žihadielko zahájená

Spoločnosť Lidl chce zlepšovať prostredie všade tam, kde pôsobí, a byť tak aj dobrým susedom v mestách, kde má svoje zastúpenie.

V roku 2016 prináša projekt Ihrisko Žihadielko, ktorý je zameraný na rozvoj voľnočasových aktivít detí, pretože deti sú naša budúcnosť. Je obrovským potešením pre HRACHOSTAV s.r.o., že sa podiela na tomto projekte v našom meste v Seredi.

Spoločnosť HRACHOSTAV dostala do rúk projekt, ktorý sa neodmieta. Spoločnosť Lidl sa riadi mottom „Na ceste k lepšiemu zajtrajšku“. Aj samotná realizácia tohto ihriska ide príkladom. Moderné a bezpečné prvky tohto ihriska budú pripravené pre naše deti nielen v meste, ale i v širokom okolí. Pieskovisko, hrad so štyrmi vežami, lezecké steny, stojany na bicykle, rôzne typy hojdačiek, ľavičky a ďalšie….

Našou úlohou bude pripraviť dostatočne vhodný priestor, aby sa jednotlivé detské prvky mohli dať vybudovať a pripraviť, tak samotné ihrisko do rúk našich detí.

Jednou z podmienok bolo bezodplatné poskytnutie vhodného priestoru na výstavbu ihriska. V súlade so zámermi mesta bol poskytnutý pozemok na ulici M.R.Štefánika. Pôjde o ihrisko o rozmeroch 20 x 16 metrov s hracími prvkami a logom spoločnosti.

Realizácia bude zhotovená 11.6.2016

Veríme, že stavebné a pozemkové úpravy budú v predstihu, kde naša spoločnosť Hrachostav s.r.o. urobí všetko preto. Tento projekt vnímame ako napĺňanie našej spoločenskej zodpovednosti, príspevok k tomu, aby deti vymenili počítačovú či televíznu obrazovku za pohyb na čerstvom vzduchu.

www.zihadielko.sk

Ďakujeme za dôveru, ideme makať.