Outdoor living trends 2016 s HRACHOSTAV

Nechali sa nami inšpirovať, kreatívny nápad, štýlová kombinácia a nápomocný tip pre realizáciu s našim zákazníkom.

Jedna z našich realizácií, stavba domu sa zaangažovala do katalógu Outdoor Living Trends 2016 v spoločnsoti Semmerock stein/design, čo nás nesmierne teší. Jednoduché línie stavby, úspora priestoru, moderný štýl, kvalitné materiály nenechali dlho čakať na oči odborníkov. Stavba, z ktorej ťažko odtrhnúť zrak. Dokážeme naozaj kreatívne nápady projektantov a architektov stvárniť do reálnych podôb. Teda naozaj dané návrhy a prípadné zmeny komplexne riešiť podľa predstáv našich zákazníkov.

Je nemsierne pre nás dôležité, aby naše realizácie zapadli do priestoru, aby realizácie vydržali na základe dlhej životnosti a technických vlastností, mali čo najnižší dopad na životné prostredie a taktiež aby ich šetrnosť bola pridanou hodnotou pre našich zákazníkov.

Mať kvalitných dodávateľov a pracovať s kvalitnými materiálmi bude zaručením úspechom zotrvania na našom trhu v najbližších rokoch. Naša spoločnosť Hrachostav s.r.o. má množstvo riešení. A preto sa tešíme na každú spoluprácu s našimi novými i starými zákazníkmi a tak im ponúknuť ako sa dá budovať, stavať a prerábať modernými spôsobmi.

Rozmanitosť našich riešení Vám dáva veľký priestor pre Vaše priania a nápady.

Spolu budujeme krajšie:

  • mesto,
  • obec,
  • záhradu.

Neváhajte nás kontaktovať ! Sekcia Kontakty